Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-GE-100FX) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for Cisco Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-GE-100FX) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for Cisco Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118

Fiberworks

Art no: SFP-GE-FE-FX-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

787,-