Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: ZyXEL SFP-SX) - Gig...

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: ZyXEL SFP-SX) - Gig...

Fiberworks

Art no: SFP-1000BASE-SX-Z
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (5)

486,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    ZyXEL SFP-SX
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multimodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    ZyXEL SFP-SX