Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP J4859C) - Gigabi...

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP J4859C) - Gigabi...

Fiberworks

Art no: SFP-1000BASE-LX-H
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (68)

580,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J4859C
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J4859C