Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-LH-SM) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for P/N: 4GE-SFP-LC, 4GE-SFP-LC=, 4GE-SFP-LC-5PACK=, 4GE-SFP-LC-RF, 4GE-SFP-LC-RF=

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-LH-SM) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for P/N: 4GE-SFP-LC, 4GE-SFP-LC=, 4GE-SFP-LC-5PACK=, 4GE-SFP-LC-RF, 4GE-SFP-LC-RF=

Fiberworks

Art no: SFP-1000BASE-LX-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet
På lager (+100)

223,-