Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-EX-SMD) -...

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-EX-SMD) -...

Fiberworks

Art no: SFP-1000BASE-L40D-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (35)

618,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LH
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco GLC-EX-SMD
  • Designet for

    Cisco 2, 20, 5760, 8; ASR 901; ASR 9000 Route Switch Processor; Catalyst 3560, 3750, 4500, 4948; Catalyst Compact 3560; Industrial Ethernet 2000, 3010; Integrated Services Router 11XX; Line Card E-Series; ME 3600, 3600X 24, 3800, 3800X 24; MWR 2941; Nexus 93180, 93XX; Supervisor Engine 7, 7L, 8
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LH
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LH - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco GLC-EX-SMD
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, 2520 Connected Grid Switch, 2-Port 10GE, 20-Port GE High Queue Combo Line Card, 2-Port 10GE, 20-Port GE Low Queue Combo Line Card, 2-Port 10GE, 20-Port GE Medium Queue Combo Line Card, 40-Port GE High Queue Line Card, 40-Port GE Low Queue Line Card, 40-Port GE Medium Queue Line Card, 5760 Wireless Controller, 5760 Wireless Controller for High Availability, 8-Port (2:1) 10GBASE-T RJ-45 Half Card, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Network Module Cisco ASR 901 Cisco ASR 9000 Route Switch Processor 440 Cisco Catalyst 3560E-48TD-SD, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-E, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-E, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48P-E, 3560X-48PF-E, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-E, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750V2-24FS, 3750V2-24PS, 3750V2-24TS, 3750V2-48PS, 3750V2-48TS, 3750X-12S-E, 3750X-12S-S, 3750X-24P-E, 3750X-24P-L, 3750X-24P-S, 3750X-24S-E, 3750X-24S-S, 3750X-24T-E, 3750X-24T-L, 3750X-24T-S, 3750X-48P-E, 3750X-48PF-E, 3750X-48PF-L, 3750X-48PF-S, 3750X-48P-L, 3750X-48P-S, 3750X-48T-E, 3750X-48T-L, 3750X-48T-S, 4500 Gigabit Ethernet Module, 4500E Series Line Card, 4500-X, 4948E, 4948E-F Cisco Catalyst Compact 3560C-12PC-S, 3560C-8PC-S, 3560CG-8PC-S, 3560CG-8TC-S Cisco Industrial Ethernet 2000 Series, 3010 Series Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118 Cisco Line Card Classic, E-Series Cisco ME 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3600X 24CX, 3600X 24FS, 3600X-24FS Ethernet Access Switch, 3800X 24FS Carrier Ethernet Switch Router, 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router Cisco MWR 2941-DC, 2941-DC-A Cisco Nexus 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module (SFP), 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module with XL Option, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E Cisco Supervisor Engine 6L-E, 7-E, 7L-E, 7L-E Redundant, 8-E Redundant