Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Fiberworks - Koblingskabel - LC/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (ha...

Fiberworks - Koblingskabel - LC/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (ha...

Fiberworks

Art no: P-OM3-D2A-LCP-SCP-07
  • Fiberoptisk
  • 7 m
  • Turkis

Ikke på lager

124,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks koblingskabel - 7 m - turkis
  • Type

    Koblingskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    7 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-multimodus - hann
  • Farge

    Turkis
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    7 m
  • Farge

    Turkis
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-multimodus - hann
Cookie Settings