Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Fiberworks - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus...

Fiberworks - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus...

Fiberworks

Art no: P-SM9-D3Y-SCA-SCU-05
  • Fiberoptisk
  • 5 m
  • Gul

Ikke på lager

97,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks koblingskabel - 5 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - G.657.A2/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC), Angled Physical Contact (APC)
  • Lengde

    5 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - G.657.A2/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC), Angled Physical Contact (APC)
  • Lengde

    5 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.657.A2