Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Fiberworks - Koblingskabel - LC/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (ha...

Fiberworks - Koblingskabel - LC/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (ha...

Fiberworks

Art no: P-OM4-D2M-LCP-SCP-10
  • Fiberoptisk
  • 10 m
  • Magenta

På lager (5)

217,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks koblingskabel - 10 m - magenta
  • Type

    Koblingskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-multimodus - hann
  • Farge

    Magenta
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    10 m
  • Farge

    Magenta
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-multimodus - hann