Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - Koblingskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus...

Fiberworks - Koblingskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus...

Fiberworks

Art no: P-SM9-S2Y-LCU-SCU-05
  • Fiberoptisk
  • 5 m
  • Gul

På lager (210)

48,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks koblingskabel - 5 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - G.657.A2/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Lengde

    5 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - G.657.A2/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Lengde

    5 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.657.A2