Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Fiberworks Hybrid - Koblingskabel - FC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - dupleks - 9 / 125 micron - G.657.A2/OS2 - gul

Fiberworks Hybrid - Koblingskabel - FC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - dupleks - 9 / 125 micron - G.657.A2/OS2 - gul

Fiberworks - Hybrid

Art no: P-SM9-D2Y-FCA-SCU-05
  • Fiberoptisk
  • Lengde: 5 m
  • Farge: Gul
Ikke på lager

110,-