Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks 24-core MPO fan-out singlemode 9/125 rear access module - Koblings...

Fiberworks 24-core MPO fan-out singlemode 9/125 rear access module - Koblings...

Fiberworks

Art no: F-MPO24-2-SM-MPA-LCU

Ikke på lager

3 303,-

Ønsker du finansiering?

106,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks 24-core MPO fan-out singlemode 9/125 rear access module - koblingspanel - 1U
  • Produkttype

    Koblingspanel - LC/UPC SM X 24
  • Plassering / montering

    Rackmonterbar
  • Antall porter

    24 porter
  • Høyde (Stativenheter)

    1U
  • Tilpassede standarder

    OS2
  • UNSPSC

    43223309 Patch panel
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Koblingspanel
  • Plassering / montering

    Rackmonterbar
  • Høyde (Stativenheter)

    1U
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    24 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Tilpassede standarder

    OS2
  • Kopling medfølger

    24 x LC/UPC-enkeltmodus 2 x MPO/APC-enkeltmodus