Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extron HFX 100 Rx - Video/lyd-forlenger - opp til 300 m - 850 nm - 1U

Extron HFX 100 Rx - Video/lyd-forlenger - opp til 300 m - 850 nm - 1U

Extron

Art no: 60-1277-13

Ikke på lager

5 923,-

Ønsker du finansiering?

189,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extron HFX 100 Rx - video/lyd-forlenger
  • Enhetstype

    Video/lyd-forlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern - 1U
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.6 cm x 7.3 cm x 4.2 cm
  • Vekt

    0.3 kg
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201614 Console extenders
  • Produktkategori

    Signalutvidere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Video/lyd-forlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern - 1U
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. oppløsning

    1920 x 1200 / 1080p @ 60 Hz
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Egenskaper

    HDCP-samsvar
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x HDMI (utgang) hann 1 x (inngang) - LC multi-mode hunn
  • Diverse

  • Medfølgende kabler

    HDMI-kabel - 3 m
  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent, UL, VCCI, C-Tick, cUL, RoHS, ICES
  • Strømforsyning

  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50 - 60 Hz)
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.6 cm
  • Dybde

    7.3 cm
  • Høyde

    4.2 cm
  • Vekt

    0.3 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - deler og arbeid - 3 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90% (ikke-kondenserende)