Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extron FOXBOX Rx HDMI SM - Video/lyd/seriell-forlenger - opp til 30 km - 1310 nm

Extron FOXBOX Rx HDMI SM - Video/lyd/seriell-forlenger - opp til 30 km - 1310 nm

Extron

Art no: 60-1174-22

Ikke på lager

12 626,-

Ønsker du finansiering?

404,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extron FOXBOX Rx HDMI SM - video/lyd/seriell-forlenger
  • Enhetstype

    Video/lyd/seriell-forlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    30 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    22.2 cm x 15.2 cm x 2.5 cm
  • Vekt

    0.5 kg
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201614 Console extenders
  • Produktkategori

    Signalutvidere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Video/lyd/seriell-forlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. oppløsning

    4096 x 2160 @ 60 Hz
  • Maks. overføringsdistanse

    30 km
  • Egenskaper

    HDCP-samsvar, 4 K-oppløsningstøtte
  • Tilpassede standarder

    HDCP 1.1, DVI 1.0
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x HDMI hunn 1 x lyd - terminalblokk hunn 1 x RS-232 - terminalblokk 1 x nettverk - LC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent, UL, VCCI, C-Tick, cUL, RoHS, WEEE, ICES
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Strømforbruk ved drift

    6.9 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    22.2 cm
  • Dybde

    15.2 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Vekt

    0.5 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - deler og arbeid - 3 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90% (ikke-kondenserende)