Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Extron FOX3 SR 301 MM Uncompressed 4K/60 Scaling Receiver - Video/lyd/infrarø...

Extron FOX3 SR 301 MM Uncompressed 4K/60 Scaling Receiver - Video/lyd/infrarø...

Ikke på lager

41 277,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extron FOX3 SR 301 MM Uncompressed 4K/60 Scaling Receiver - video/lyd/infrarød/USB/seriellforlenger
  • Enhetstype

    Video/lyd/infrarød/USB/seriellforlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern - 1U
  • Dataoverføringshastighet

    18 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    HTTPS, SSH, SFTP, ICMP, DHCP
  • Maks. overføringsdistanse

    500 m
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    22.2 cm x 21.6 cm x 4.4 cm
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201559 Serial port cards
  • Produktkategori

    Signalutvidere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Video/lyd/infrarød/USB/seriellforlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern - 1U
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Dataoverføringshastighet

    18 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    HTTPS, SSH, SFTP, ICMP, DHCP
  • Maks. oppløsning

    4096 x 2160 @ 60 Hz
  • Maksimal video båndvidde

    594 MHz
  • Maks. overføringsdistanse

    500 m
  • Statusindikatorer

    Strøm, lenke/aktivitet, USB, HDCP, signal
  • Egenskaper

    APR støtte, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, HDCP-samsvar, Audio Return Channel (ARC), metallhus, Extron LinkLicense, 12-bits Deep Color-støtte, Key Minder, remote monitoring and management (RMM), audio de-embedding, støtte for 4:4:4 kromunderprøvetaking, Extron Vector 4K scaling technology
  • Autentifikasjons Metode

    Secure Shell (SSH)
  • Tilpassede standarder

    HDCP 2.3
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x lyd / video (utgang) - 19-pins HDMI type A hunn 1 x lyd (utgang) - 5-stifts terminalblokk 1 x lyd (inngang) - 5-stifts terminalblokk 1 x mini-USB (styring) - mini-USB Type B hunn 1 x RS-232 - 5-stifts terminalblokk 1 x RS-232/IR (toveis) - 5-stifts terminalblokk 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (styring) - RJ-45 2 x nettverk - LC multi-mode hunn x 2 2 x USB - Type A 1 x USB 2.0 - Type A
  • Diverse

  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent, UL, VCCI, C-Tick, cUL, RoHS, WEEE, ICES, IEC 60825-1, JITC, FDA 21CFR1040.10, FDA 21CFR1040.11
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    22.2 cm
  • Dybde

    21.6 cm
  • Høyde

    4.4 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - deler og arbeid - 3 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90% (ikke-kondenserende)
Cookie Settings