Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extron DDX 102 Tx - Videoforlenger - DVI - opp til 500 m - 850 nm

Extron DDX 102 Tx - Videoforlenger - DVI - opp til 500 m - 850 nm

Extron

Art no: 60-1328-12

Ikke på lager

9 465,-

Ønsker du finansiering?

303,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extron DDX 102 Tx - videoforlenger - DVI
  • Enhetstype

    Videoforlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    DVI
  • Maks. overføringsdistanse

    500 m
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.9 cm x 7.2 cm x 1.5 cm
  • Vekt

    300 g
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201614 Console extenders
  • Produktkategori

    Signalutvidere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Videoforlenger
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    DVI
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. oppløsning

    2560 x 1600
  • Maks. overføringsdistanse

    500 m
  • Egenskaper

    2K-oppløsningsstøtte
  • Tilpassede standarder

    DVI 1.0
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x DVI-D hann 1 x nettverk - LC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent, RoHS, WEEE
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Strømforbruk ved drift

    2 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.9 cm
  • Dybde

    7.2 cm
  • Høyde

    1.5 cm
  • Vekt

    300 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - deler og arbeid - 3 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 85 % (ikke-kondenserende)