Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Extron 2LC OM4 MM P - Nettverkskabel - LC/UPC-multimodus (hann) til LC/UPC-multimodus (hann) - 30 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - plenum

Extron - Multimodusfiberkabler - 2LC OM4 MM P

Art no: 26-671-30
  • Fiberoptisk
  • Lengde: 30 m

2 405,-