Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX ...

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX ...

Extreme Networks

Art no: MGBIC-LC04
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

1 379,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Designet for

    Enterasys D2 D2G124-12; SecureStack C3 C3G124-24, C3G124-48, C3G124-48P, C3K122-24, C3K122-24P, C3K122-24P-10G, C3K172-24; D2 D2G124-12P; SecureStack C3 C3G124-24P
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Enterasys D2 D2G124-12 Enterasys SecureStack C3 C3G124-24, C3G124-48, C3G124-48P, C3K122-24, C3K122-24P, C3K122-24P-10G, C3K172-24 Extreme Networks D2 D2G124-12P Extreme Networks SecureStack C3 C3G124-24P