Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC...

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC...

Extreme Networks

Art no: MGBIC-08
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

28 534,-

Ønsker du finansiering?

913,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    70 km
  • Designet for

    Matrix C1H124-48; Matrix C2 Gigabit Stackable Switch C2G124-24, C2G124-48, C2G124-48P, C2H124-48
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    70 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    CSA, VCCI, EN 60950, EN 61000-3-2, EN55022, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, CSA 22.2 No. 950, UL 60950
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Enterasys Matrix C1H124-48 Enterasys Matrix C2 Gigabit Stackable Switch C2G124-24, C2G124-48, C2G124-48P, C2H124-48