Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extreme Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - MP...

Extreme Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - MP...

Extreme Networks

Art no: 10326
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

52 255,-

Ønsker du finansiering?

1 672,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extreme Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - MPO-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBase-LR4
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.83 cm x 1.26 cm x 7.09 cm
  • Vekt

    45.35 g
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBase-LR4
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ba
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 40Gb Ethernet - MPO single-mode hunn
  • Diverse

  • MTBF

    1,072,835 timer
  • Tilpassede standarder

    CISPR 22 klasse A, CISPR 24, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, EN55022 Class A, UL 60950 Third Edition, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EMC, ICES-003 klasse A, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, RoHS, Laser Class 1, FCC CFR47 Part 15, EN300-386, EN 60950-1, WEEE, CSA C22.2 No. 60950 Third Edition, EN 60825, EN55024 Class A, LVD, CDRH, MSA
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.83 cm
  • Dybde

    1.26 cm
  • Høyde

    7.09 cm
  • Vekt

    45.35 g
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 93%