Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX ...

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX ...

Extreme Networks

Art no: MGBIC-LC04-24PK
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

25 821,-

Ønsker du finansiering?

826,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Pakket mengde

    24 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Pakket mengde

    24 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)