Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Extreme Networks ER XFP - XFP-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-en...

Extreme Networks ER XFP - XFP-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-en...

Extreme Networks

Art no: 10124
  • XFP-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

63 679,-

Ønsker du finansiering?

2 037,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Extreme Networks ER XFP - XFP-transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    XFP-transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    XFP-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x XFP