Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

DELTACO SFP-JP013 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltm...

DELTACO SFP-JP013 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltm...

Deltaco

Art no: EX-SFP-10GE-ER
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

82 240,-

Ønsker du finansiering?

2 631,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    DELTACO SFP-JP013 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • Designet for

    Juniper EX 3200; 4200
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode x 2
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 3 år
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Juniper EX 3200 Juniper EX 4200