Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

DELTACO SFP-C0004 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - L...

DELTACO SFP-C0004 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - L...

Deltaco

Art no: SFP-C0004
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (72)

349,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    DELTACO SFP-C0004 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • Designet for

    Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+; ASA 5545, 5555; Catalyst 2950, 2960, 2970, 3560, 3750, 4500, 4948; Catalyst Compact 2960; Catalyst Express 500; CSS 11503, 11506; ME 2400, 3400, 4924, 6524; Supervisor Engine 720, II-Plus-TS
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 3 år
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle Cisco ASA 5545-X Firewall Edition, 5545-X IPS Edition, 5555-X Firewall Edition, 5555-X IPS Edition Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560-8PC, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750-24FS, 3750-24TS SMI, 3750G-12S, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24TS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L Cisco Catalyst Express 500-24LC, 500-24PC, 500G-12TC Cisco ME 2400-24TS, 3400-24TS, 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch