Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - opp til 10 km - 1310 nm...

Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - opp til 10 km - 1310 nm...

Dell

Art no: 407-BBOP
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (2)

4 784,-

Ønsker du finansiering?

153,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Designet for

    EMC PowerEdge R440, R540, R740; Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012; PowerConnect 5524, 5548, 6220, 6224, 6248, 7024, 7048
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell EMC PowerEdge R440, R540, R740, R740xd Dell Networking N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, X1008, X1008P, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012 Dell PowerConnect 5524, 5524P, 5548, 5548P, 6220, 6224, 6224F, 6224P, 6248, 6248P, 7024, 7024F, 7024P, 7048, 7048P, 7048R