Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Dell Customer Kit - Nettverkskabel - MTP til LC - 7 m - fiberoptisk - OM4 - f...

Dell Customer Kit - Nettverkskabel - MTP til LC - 7 m - fiberoptisk - OM4 - f...

Dell - Customer Kit

Art no: 470-ABPK
  • Fiberoptisk
  • 7 m

Ikke på lager

6 714,-

Ønsker du finansiering?

216,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Dell Customer Kit - nettverkskabel - 7 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Utbrudd
  • Lengde

    7 m
  • Kontakt

    MTP
  • Kontakt (annen ende)

    4 x LC
  • Designet for

    EMC Networking S4048-ON, Z9100-ON; Force10 MXL blade, Z9500; Networking S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, S6100-ON; PowerConnect M6348, M8024, M8024-k
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Fiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Utbrudd
  • Lengde

    7 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP
  • Kontakt (annen ende)

    4 x LC
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell EMC Networking S4048-ON, Z9100-ON Dell Force10 MXL blade, Z9500 Dell Networking S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, S6100-ON Dell PowerConnect M6348, M8024, M8024-k