Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

D-Link DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-4...

D-Link DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-4...

D-Link

Art no: DMC-700SC/E
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1000 Mbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (1)

1 596,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    D-Link DMC 700SC - fibermedieomformer - GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, 1000Base-T
  • Dataoverføringshastighet

    1000 Mbps
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.8 cm x 12 cm x 2.5 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, 1000Base-T
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1000 Mbps
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Statusindikatorer

    Strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC-klasse B-sertifisert, C-Tick, VCCI Class B ITE
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    8.8 cm
  • Dybde

    12 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%