Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

D-Link DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-4...

D-Link DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-4...

D-Link

Art no: DMC-700SC/E
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1000 Mbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (7)

1 569,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    D-Link DMC 700SC - fibermedieomformer - GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, 1000Base-T
  • Dataoverføringshastighet

    1000 Mbps
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.8 cm x 12 cm x 2.5 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, 1000Base-T
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1000 Mbps
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Statusindikatorer

    Strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC-klasse B-sertifisert, C-Tick, VCCI Class B ITE
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    8.8 cm
  • Dybde

    12 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%