Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

D-Link DMC 300SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100...

D-Link DMC 300SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100...

D-Link

Art no: DMC-300SC/E
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet; Ethernet

På lager (47)

806,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    D-Link DMC 300SC - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.8 cm x 12 cm x 2.5 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Statusindikatorer

    Port status, kollisjonsstatus, portoverføringshastighet, strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation, lagring og fremsending
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3x
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    C-Tick, VCCI Class B ITE
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    8.8 cm
  • Dybde

    12 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%