Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000B...

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000B...

Cisco

Art no: MGBLH1
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (171)

1 978,-

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LH
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Designet for

    P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1, MGBT1-EU, MGBT1-UK
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LH
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1, MGBT1-EU, MGBT1-UK