Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC-enkeltmodus - ...

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC-enkeltmodus - ...

Cisco

Art no: SFP-10G-BXU-I=
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

36 317,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC/PC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-BX-U
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 (TX) / 1330 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

    90-dagers garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-BX-U
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 (TX) / 1330 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-BX-U - LC/PC single-mode x 2
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    0.9 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 90 dager
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C