Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (SW) - fiberoptisk - LC multi...

Cisco - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (SW) - fiberoptisk - LC multi...

Cisco

Art no: DS-SFP-FC8G-SW=
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 8.5 Gbps
  • 8 Gb-fiberkanal (kortbølge)

På lager (13)

1 089,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (SW)
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    Fiberoptisk
  • Dataoverføringshastighet

    8.5 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    8 Gb-fiberkanal (SW)
  • Maks. overføringsdistanse

    520 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
  • Designet for

    MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Fiberoptisk
  • Datakjedeprotokoll

    8 Gb-fiberkanal (SW)
  • Dataoverføringshastighet

    8.5 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    520 m
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 8Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.4 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    0.9 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director