Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC-multimodus - opp...

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC-multimodus - opp...

Cisco

Art no: SFP-10G-SR=
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (4333)

4 598,-

Spesifikasjon

Tilbehør

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC/PC-multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

    90-dagers garanti
  • Designet for

    Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter; Nexus 5010
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    0.9 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 90 dager
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter Cisco Nexus 5010