Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkelt...

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkelt...

Cisco

Art no: GLC-FE-100LX=
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Fast Ethernet

På lager (5)

2 638,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-LX
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.7 cm x 8.5 mm
  • Fabrikantgaranti

    90-dagers garanti
  • Designet for

    Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    8.5 mm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 90 dager
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-8PC