Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco - Optiske Transceivere

Art no: GLC-FE-100LX=
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Fast Ethernet