Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650, ESS9300; ME 3600; UCS 62XX

Cisco - Optiske Transceivere

Art no: GLC-LH-SMD=
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet