Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco S-Class - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC/PC-enkeltmo...

Cisco S-Class - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC/PC-enkeltmo...

Cisco

Art no: SFP-10G-ZR-S=
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

70 603,-

Ønsker du finansiering?

2 259,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco S-Class - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC/PC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.34 cm x 5.65 cm x 0.85 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

    1 års garanti
  • Designet for

    Cisco 16-port 1/10GE, 8-Port, Unified Port Expansion Module; Nexus 2148T, 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 3064-E, 3064PQ, 3064-X, 3132Q, 3132Q-X, 3172PQ, 3548, 3548x, 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP; ONE Nexus 5548UP, 5596UP
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Farge

    Grønn
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae, ITU-T G.652
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC/PC single-mode x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC CFR21 Part 1040, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, MSA SFF-8431, IEC 60825-1 Class 1
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1.5 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.34 cm
  • Dybde

    5.65 cm
  • Høyde

    0.85 cm
  • Vekt

    75 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 1 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco 16-port 1/10GE Ethernet/FCoE module, 8-Port Fibre Channel plus 8-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet and FCoE Module, Unified Port Expansion Module Cisco Nexus 2148T Fabric Extender, 2224TP Fabric Extender, 2232PP 10GE Fabric Extender, 2232TM Fabric Extender, 2248TP GE Fabric Extender, 2248TP-E GE Fabric Extender, 3064-E, 3064PQ, 3064PQ Front-to-Back Airflow LAN Enterprise License Bundle, 3064-X, 3132Q, 3132Q-X, 3172PQ, 3548, 3548x, 5548 Storage Solutions Bundle, 5548P, 5548UP, 5596UP Cisco ONE Nexus 5548UP, 5596UP