Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco Meraki - QSFP-transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - LC multi...

Cisco Meraki - QSFP-transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - LC multi...

Cisco Meraki

Art no: MA-QSFP-40G-SR-BD
  • QSFP-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

7 201,-

Ønsker du finansiering?

230,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco Meraki - QSFP-transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP-transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBASE-SR
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    832-918 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    150 m
  • Designet for

    Cloud Managed MS420-24, MS420-48; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410-16, MS410-32, MS420-24, MS420-48, MS425-16, MS425-32
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Farge

    Akvamarin
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBASE-SR
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    832-918 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    150 m
  • Egenskaper

    Bi-Directional (BiDi)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    2 x Ethernet 40GBASE-SR - LC multi-mode
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Meraki Cloud Managed MS420-24, MS420-48 Cisco Meraki Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410-16, MS410-32, MS420-24, MS420-48, MS425-16, MS425-32