Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Cisco FirePOWER Fiber Network Module with Non-Bypass - Utvidelsesmodul - 10GB...

Cisco FirePOWER Fiber Network Module with Non-Bypass - Utvidelsesmodul - 10GB...

Cisco

Art no: FPNM-4SR-10G-NBP=

Ikke på lager

210 857,-

Ønsker du finansiering?

6 745,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco FirePOWER Fiber Network Module with Non-Bypass - utvidelsesmodul
  • Enhetstype

    Utvidelsesmodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Porter

    10GBase-SR x 4
  • Kabelføringstype

    Ethernet 10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Designet for

    FirePOWER 8120, 8130, 8140, 8250; MGX 8260
  • UNSPSC

    43201404 Network interface cards
  • Produktkategori

    Legacy-Kontrollerkort Kablete Nettverksadaptere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Utvidelsesmodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Porter

    10GBase-SR x 4
  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Ethernet 10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    4 x 10GBASE-SR - LC multimodus - x 2
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco FirePOWER 8120, 8130, 8140, 8250 Cisco MGX 8260