Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Cisco - CPAK transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - SC/PC-e...

Cisco - CPAK transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - SC/PC-e...

Cisco

Art no: CPAK-100G-LR4
  • CPAK transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

286 545,-

Ønsker du finansiering?

9 201,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - CPAK transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet
  • Enhetstype

    CPAK transceivermodul - SC/PC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100GBase-LR4
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.48 cm x 10.12 cm x 1.16 cm
  • Vekt

    127 g
  • Fabrikantgaranti

    90-dagers garanti
  • Designet for

    Cisco CRS LAN/OTN Flexible Interface Module, CRS-X LAN/OTN; ASR 9000 Series; Network Convergence System 4000; Nexus 7000 F3-Series, 7700 F3-Series, X9408PC
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    CPAK transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100GBase-LR4
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ba
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100GBase-LR4 - SC/PC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, Laser Class 1, FCC CFR21 Part 1040, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.48 cm
  • Dybde

    10.12 cm
  • Høyde

    1.16 cm
  • Vekt

    127 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 90 dager
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco CRS LAN/OTN Flexible Interface Module, CRS-X LAN/OTN Cisco ASR 9000 Series Ethernet Modular Port Adapter, Packet Transport Optimized Line Card, Service Edge Optimized Line Card Cisco Network Convergence System 4000 Series CP-DQPSK - Full C Band Tunable Line Card, 4000 Series Optical Transport Network Line Card, 4000 Series Optical Transport Network/Packet Line Card Cisco Nexus 7000 F3-Series 6-Port 100 Gigabit Ethernet Module, 7700 F3-Series 12-Port 100 Gigabit Ethernet Module, X9408PC
Cookie Settings