Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Koblings...

C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Koblings...

C2G

Art no: 85474
  • Fiberoptisk
  • 15 m
  • Oransje

Ikke på lager

417,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - koblingskabel - 15 m - oransje
  • Type

    Koblingskabel - OM2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    15 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    2 x ST flermodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x ST flermodus - hann
  • Farge

    Oransje
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OM2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    15 m
  • Farge

    Oransje
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x ST flermodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x ST flermodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    TIA/EIA-455-171A
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset livstidsgaranti
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C