Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Brocade - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR (DWDM) - LC-enkeltmodu...

Brocade - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR (DWDM) - LC-enkeltmodu...

Lenovo

Art no: 01KN837
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

340 787,-

Ønsker du finansiering?

10 902,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Brocade - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR (DWDM)
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Designet for

    P/N: 6682B1A, 6684B2A
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR (DWDM)
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ZR (DWDM) - LC single-mode
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: 6682B1A, 6684B2A