Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

B&B MiniMc 855-10623-TX One-Way Secure (TX Only) - Fibermedieomformer - 100Mb...

B&B MiniMc 855-10623-TX One-Way Secure (TX Only) - Fibermedieomformer - 100Mb...

Advantech

Art no: 855-10623-TX
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet; Ethernet

Ikke på lager

1 815,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    B&B MiniMc 855-10623-TX One-Way Secure (TX Only) - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.51 cm x 4.57 cm x 2.11 cm
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Statusindikatorer

    Status, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), AutoCross, Jumbo Frames-støtte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    Plug and Play, FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, cUL, RoHS, Laser Class 1, ISO 9001:2008, WEEE 2002/96/EC
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    8.51 cm
  • Dybde

    4.57 cm
  • Høyde

    2.11 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)