Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Black Box - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO-multimodus - opp til 100 m - 850 nm

Black Box - Optiske Transceivere

Art no: QSFP441
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet