Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Avaya - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER (CWDM) / LC-enkeltmodus ...

Avaya - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER (CWDM) / LC-enkeltmodus ...

Avaya

Art no: AA1403160-E6
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

21 438,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Avaya - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul / LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER (CWDM)
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1611 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Designet for

    Virtual Services Platform 4850GTS
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER (CWDM)
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1611 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostic Indicating (DDI)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ER (CWDM) - LC single-mode hunn
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Avaya Virtual Services Platform 4850GTS