Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310...

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: Q8N52A
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 005,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Designet for

    HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-377
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Egenskaper

    Utvidet temperaturområde
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE Aruba AP-318 (RW), AP-318 (RW) FIPS/TAA, AP-374 (EG), AP-374 (EG) FIPS/TAA, AP-374 (IL), AP-374 (IL) FIPS/TAA, AP-374 (JP), AP-374 (JP) FIPS/TAA, AP-374 (RW), AP-374 (RW) FIPS/TAA, AP-374 (US), AP-374 (US) FIPS/TAA, AP-375 (EG), AP-375 (EG) FIPS/TAA, AP-375 (IL), AP-375 (IL) FIPS/TAA, AP-375 (JP), AP-375 (JP) FIPS/TAA, AP-375 (RW), AP-375 (RW) FIPS/TAA, AP-375 (US) FIPS/TAA, AP-377 (EG), AP-377 (EG) FIPS/TAA, AP-377 (IL), AP-377 (IL) FIPS/TAA, AP-377 (JP), AP-377 (JP) FIPS/TAA, AP-377 (RW), AP-377 (RW) FIPS/TAA, AP-377 (US), AP-377 (US) FIPS/TAA