Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Allied Telesis AT-2972LX10/LC - Nettverksadapter - PCIe lav profil - 1000Base...

Allied Telesis AT-2972LX10/LC - Nettverksadapter - PCIe lav profil - 1000Base...

Allied Telesis - AT-2972LX10/LC

Art no: AT-2972LX10/LC-001
  • Nettverksadapter
  • Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps

På lager (1)

4 515,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Allied Telesis AT-2972LX10/LC - nettverksadapter
  • Enhetstype

    Nettverksadapter
  • Produktformfaktor

    Plugginnkort - lav profil
  • Grensesnitts(databuss)-type

    PCI Express x1
  • Busspenning

    3.3 V
  • Porter

    1000Base-LX
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 6.8 cm
  • Kabelføringstype

    Ethernet 1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks overføringsavstand

    10 km
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Nettverks-/transportprotokoll

    TCP/IP
  • Prosessor

    BCM5715S - Broadcom
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.2, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3az
  • Systemkrav

    Microsoft Windows 2000, NW 6.x, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Linux 2.4, Linux 2.6, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 7 64-bit Edition, Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition, Microsoft Windows 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 x64 Edition, Microsoft Windows Vista (32/64 bits)
  • Microsoft-sertifisering

    Kompatibel med Windows 7
  • UNSPSC

    43201404 Network interface cards
  • Produktkategori

    PCI-E-Nettverksadaptere Kablete Nettverksadaptere Gigabitnettverksadaptere Nettverksadaptere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Nettverksadapter
  • Produktformfaktor

    Plugginnkort - lav profil
  • Grensesnitts(databuss)-type

    PCI Express x1
  • Busspenning

    3.3 V
  • Nettverkstilknytning

  • Porter

    1000Base-LX
  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Ethernet 1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Maks overføringsavstand

    10 km
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Nettverks-/transportprotokoll

    TCP/IP
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP
  • Statusindikatorer

    Link OK, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Flytkontroll, bootROM, ACPI-støtte, Auto-negotiation, lastebalansering, fjernbeskyttelsesmansjett, VLAN støttet, wake on LAN (WOL), IPv6-støtte, Jumbo Frames-støtte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.2, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3az
  • Prosessor / Minne

  • Prosessor

    BCM5715S - Broadcom
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - x 2
  • Kompatible spor

    1 x PCI Express x1
  • Diverse

  • Tilleggsutstyr inkludert

    Brakett med full høyde
  • Kompatibel med Windows 7

    "Kompatibel med Windows 7" software og enheter er en forsikring fra Microsoft om at disse produktene har bestått prøver mht kompatibilitet og driftssikkerhet med 32-bits og 64-bits Windows 7.
  • Tilpassede standarder

    UL, TUV, VCCI, C-Tick, EN55024, EN55022 Class B, FCC, RoHS, ACPI 1.1
  • Programvare / Systemkrav

  • OS påkrevd

    Microsoft Windows 2000, NW 6.x, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Linux 2.4, Linux 2.6, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 7 64-bit Edition, Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition, Microsoft Windows 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 x64 Edition, Microsoft Windows Vista (32/64 bits)
  • Mål og vekt

  • Dybde

    9.5 cm
  • Høyde

    6.8 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 90%
Cookie Settings