Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Allied Telesis AT MC104XL - Medieomformer - 100Mb LAN - 100Base-FX - SC flerm...

Allied Telesis AT MC104XL - Medieomformer - 100Mb LAN - 100Base-FX - SC flerm...

Allied Telesis

Art no: AT-MC104XL-60
  • Medieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

3 369,-

Ønsker du finansiering?

108,-/mnd

Spesifikasjon

Tilbehør

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    Allied Telesis AT MC104XL - medieomformer - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Medieomformer - SC flermodus / SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    15 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    10.5 cm x 9.5 cm x 2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Miljøstandarder

    ENERGY STAR-kvalifisert
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Medieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    15 km
  • Statusindikatorer

    Strøm, link OK, testmodus, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, MissingLink, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.1Q
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent, CSA, UL, TUV, cUL, RoHS
  • Miljøstandarder

  • ENERGY STAR-sertifisert

    Ja
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Strømforbruk ved drift

    6 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    10.5 cm
  • Dybde

    9.5 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95%