Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Allied Telesis AT MC101XL - Fibermedieomformer - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Ba...

Allied Telesis AT MC101XL - Fibermedieomformer - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Ba...

Allied Telesis

Art no: AT-MC101XL
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Ethernet

På lager (13)

933,-

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    Allied Telesis AT MC101XL - fibermedieomformer - 10Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / ST flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    10.5 cm x 9.5 cm x 2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Statusindikatorer

    Portdupleksmodus, strøm, link OK, lenke/aktivitet, MissingLink
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, MissingLink, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus, uten vifte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Tilpassede standarder

    FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, TUV, cUL, RoHS
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Strømforbruk ved drift

    6 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    10.5 cm
  • Dybde

    9.5 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)