Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Allied Telesis AT MC101XL - Fibermedieomformer - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Ba...

Allied Telesis AT MC101XL - Fibermedieomformer - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Ba...

Allied Telesis - Allied Telesis AT MC101XL

Art no: AT-MC101XL
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Ethernet

På lager (8)

945,-

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    Allied Telesis AT MC101XL - fibermedieomformer - 10Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / ST flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    10.5 cm x 9.5 cm x 2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Statusindikatorer

    Portdupleksmodus, strøm, link OK, lenke/aktivitet, MissingLink
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, MissingLink, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus, uten vifte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Tilpassede standarder

    FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, TUV, cUL, RoHS
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Strømforbruk ved drift

    6 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    10.5 cm
  • Dybde

    9.5 cm
  • Høyde

    2.5 cm
  • Vekt

    294 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)