Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-e...

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-e...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: JL159A
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

12 164,-

Ønsker du finansiering?

389,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode hunn x 2