Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Advantech EKI-2525S-AE - switch - 5 porter - ikke-styrt

Advantech EKI-2525S-AE - switch - 5 porter - ikke-styrt

Advantech

Art no: EKI-2525S-AE
  • 5
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

2 387,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Advantech EKI-2525S-AE - switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Maks overføringsavstand

    30 km
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, overspenningsvern, reverspolaritetsvern
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Strømforsyning

    DC 12 - 48 V
  • Strømforsyningsredundans

    Ja
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3 cm x 9.5 cm x 12 cm
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Ikke-administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar, veggmonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Maks overføringsavstand

    30 km
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, overspenningsvern, reverspolaritetsvern
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Statusindikatorer

    Port status, kollisjonsstatus, portdupleksmodus, feil, lenke/aktivitet
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    4 x 100Base-TX RJ-45 1 x 100Base-FX SC single-mode x 2
  • Strømforsyning

  • Strømforsyningsredundans

    Ja
  • Påkrevd nettspenning

    DC 12 - 48 V
  • Strømforbruk ved drift

    2.88 watt
  • Egenskaper

    Redundant Power System (RPS)-kontakt, Overload Current Resetable Fuse, revers polaritet
  • Diverse

  • MTBF

    382,904 timer
  • Tilpassede standarder

    IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN55024, EN55022 Class A, CISPR 22, CSA 22.2 No. 60950, FCC Part 15, FCC, EN 61000-6-2, RoHS, UL 60950-1, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, EN 55011, cULus, IEC 60529 IP30
  • Mål og vekt

  • Bredde

    3 cm
  • Dybde

    9.5 cm
  • Høyde

    12 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 95% (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C
  • Fuktighetsområde under oppbevaring

    10 - 95% (ikke-kondenserende)