Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

ADAM ADAM-6541 - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC flermodus - opp til 2 km - 1310 nm

ADAM ADAM-6541 - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC flermodus - opp til 2 km - 1310 nm

Advantech - ADAM ADAM-6541

Art no: ADAM-6541
  • Fibermedieomformer
  • Vegg- / DIN-skinnemonterbar
  • Dataoverføringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet, Ethernet
Ikke på lager

1 851,-